Ресторанний бізнес

Шатра для ресторанів і кафе

Якщо ви маєте намір розширити площу закладу або плануєте створити прилеглу терасу для використання її в літній час, хорошим вибором стане швидкомонтована тентова конструкція. Будівництво тентових кафе не вимагає великих вкладень і тривалого узгодження.

Підвищена міцність і корозійна стійкість каркасу, а також високі властивості зносостійкості та вогнетривкості тентової тканини дозволяють використовувати шатро для літнього кафе або ресторану незалежно від кліматичних та інших умов.

У жарку пору шатро для ресторану і кафе можна доповнити системами кондиціонування і вентиляції, забезпечивши комфортний температурний режим для гостей.

Швидкомонтовані конструкції допоможуть вам успішно вирішити завдання комфортного розміщення відвідувачів.

Літні тераси

Літні тераси це прекрасна альтернатива задушливому і темному стандартному приміщенню ресторану або кафе. Зведення тентової конструкції не вимагає додаткового узгодження і проводиться оперативно.

Відкритий майданчик з хорошим освітленням прекрасно доповнить ваш заклад, зануривши гостей в комфортну атмосферу. Мобільні навіси для кафе і ресторанів легко масштабуються, що дозволяє вміщати велику кількість відвідувачів.

Тентові конструкції можуть бути доповнені нанесенням логотипу та інших атрибутів бренду на тканину, системами кондиціонування та обігріву, а також декоруванням. Діапазон відтінків дозволяє самостійно вибрати бажане оформлення навісу.

Наша компанія пропонує будівництво літніх терас для кафе від професіоналів, які допоможуть збільшити відвідуваність вашого кафе.

Кейтерінг

На великих виїзних заходах дуже зручно організувати харчування за допомогою кейтерингу. Використання послуги дозволяє забезпечити відвідувачів смачною і свіжою їжею, а також забезпечити професійне обслуговування практично в будь-якій точці України. Шатро для зони кейтерингу органічно впишеться в інфраструктуру заходу будь-якого масштабу і характеру. Мобільна конструкція доповнить банкетний зал, виїзну презентацію, виставку, весілля або корпоратив.

Можливість доповнення шатра системами обігріву, освітленням і підлоговим покриттям дозволяє використовувати шатро для кейтерингу на виїзному заході навіть взимку, що особливо актуально в період новорічних свят.

Завдяки високим властивостям міцності та корозійної стійкості зона кейтерингу в шатрі допоможе повноцінно замінити стандартне кафе або ресторан.

Пляжі і пірси

У літню пору швидкомонтовані тентові конструкції застосовуються для обладнання функціональних зон на пляжах і пірсах. З їх допомогою ви зможете обладнати:

 • заклади громадського харчування: кафе, ресторани;
 • пункти прокату водного транспорту, інвентарю;
 • лаунж-зони, тераси для відпочинку.

Зробити тентову конструкцію яскравою і привабливою можна за допомогою засобів брендування та оформлення у фірмових кольорах, а також використовуючи широкий діапазон відтінків тканини для декору. Доповнювані системами кондиціонування і підлоговим покриттям просторі навіси для кафе добре захищають від палючого сонця та опадів, роблячи простір всередині комфортним при будь-якій погоді.

Наша компанія пропонує будівництво швидкомонтованих навісів для ресторанів і пляжних кафе на території готелів і заміських клубів. Брендоване шатро дозволить зробити ваш заклад впізнаваним і неповторним.

Нічний клуб

Стандартні нічні клуби приваблюють все менше відвідувачів. Сучасні тренди вимагають від таких закладів гнучкості, мобільності та вміння дивувати своїх гостей. Відмінний спосіб привернути увагу аудиторії — всесезонне шатро для дискотеки на вулиці. Така швидкомонтована конструкція для нічного клубу дає простір, свіже повітря і велике поле для експериментів в оформленні. Різноманіття відтінків і варіантів декорування дозволяє втілювати в дизайні шатра будь-які оригінальні ідеї. Легка тентова конструкція допоможе створити позитивну і невимушену атмосферу на будь-яких заходах: концертах, DJ-сетах, танцювальних батлах, пінних та інших вечірках.

Висока міцність, вітростійкість і корозійна стійкість конструкції дозволяє використовувати її в будь-яких умовах. Швидкозбірний нічний клуб допоможе вам організувати вільну територію розваг, виділивши Ваш заклад серед конкурентів.

Готовий ресторан

Якщо ви маєте намір відкрити повноцінний ресторан або кафе, варто розглядати не тільки класичні варіанти з орендою або придбанням приміщення. Дешевше і швидше придбати для них швидкомонтовану тентову конструкцію. Розмістити такий ресторан на вулиці просто: для цього не потрібно готувати проектну документацію і чекати узгодження будівництва. Тентова конструкція володіє наступними властивостями:

 • висока корозійна стійкість;
 • адаптація до будь-яких температурних режимів;
 • вогнетривкість і термостійкість;
 • вітростійкість і вологостійкість;
 • міцність і зносостійкість.

Ці якості роблять тентову конструкцію більш вигідною, ніж стаціонарна будівля, дозволяючи завершити зведення швидко і забезпечуючи можливість тривалого використання, а також перенесення шатра з одного місця на інше. Для досягнення повного комфорту шатро доповнюється системами опалення та вентиляції, заскленням, освітленням і декором.

Наші фахівці допоможуть обладнати готовий ресторан на вулиці, забезпечивши успіх Вашого закладу.

Банкетний намет

На базі каркасно-тентових конструкцій можна створити швидкозбірний бенкетний зал. Такі заклади підходять для сезонного та цілорічного використання. За місткістю намет перевершує стаціонарний зал. Це дозволяє обслуговувати велику кількість гостей, проводити культурно-масові заходи, різноманітні конкурси, організувати майданчик для виступу артистів.

Внутрішнє місце банкетного залу легко поділити на функціональні зони. На території банкетного намету можна організувати роботу кафе чи бару, облаштувати гардероб для відвідувачів, гримерки для запрошених артистів, підсобні приміщення для зберігання обладнання та інвентарю.

Замовити проект тентового складу

Коли кількість відвідувачів вашого закладу зростає стрімкими темпами, варто подумати про розширення його площі. З цією метою можна використовувати вуличні ша́тра для кафе і ресторанів. Швидкомонтовані тентові конструкції підходять як для тимчасового збільшення приміщення в теплу пору року, так і для постійного використання. Такі рішення не вимагають узгодження, розробки проектної документації і зводяться в термін від 45 днів, що робить їх більш вигідними, ніж стаціонарні будівлі.

Замовити проект навісу для ресторану

Доповнення підлоговим покриттям, заскленням і системою кліматичного контролю забезпечить зручність перебування у Вашому закладі в будь-яку пору року. Швидкомонтовані ша́тра підійдуть для створення закладу наступного типу:

 • сезонні ресторани та кафе;
 • літні тераси;
 • пляжі та пірси;
 • нічні клуби;
 • зведення ресторану з нуля.

Також швидкомонтовані тентові конструкції підходять для організації кейтерингу на будь-яких заходах. Оренда тентових кафе і ресторанів дозволить вам розмістити велику кількість відвідувачів без шкоди для їх зручності. Крім того, тентові конструкції надають широке поле для експериментів в оформленні: брендування друком логотипу та інших атрибутів корпоративного стилю на тканині, декорування і додаткове освітлення. Це дозволяє зробити споруду елегантною, привертаючи увагу відвідувачів.

Компанія LUXTENT пропонує будівництво літніх кафе в Україні. Наші фахівці допоможуть реалізувати ваші ідеї, зробивши ваш заклад ще більш популярним.

Всі сфери застосування

Шатро або навіс з архітектурного тенту — надійний і доступний варіант для проведення заміських заходів.
Плюси рішення:

 • Можливість транспортування практично в будь-яке місце;
 • Економія часу і грошей на монтаж;
 • Надійність конструкції.

Тентові ша́тра для заходів підійдуть для створення тимчасового торгового майданчика, проведення виставки, фестивалю, а також будь-яких інших подій.

Тентові ша́тра для кафе — спосіб розширити заклад як тимчасово, так і на постійній основі.
Мобільні швидкомонтовані конструкції підійдуть для різних цілей:

 • літні вуличні кафе і бари;
 • збільшення площі ресторану для великих заходів;
 • цілорічні вуличні заклади;
 • виїзні заходи, фестивалі.

Тентова архітектура — сучасний варіант використання тимчасових споруд. Швидкомонтована конструкція може використовуватися як концертний зал, дитячий майданчик чи торговий павільйон. Такі рішення вигідніші стаціонарних, оскільки не вимагають розробки проектної документації, узгодження в державних структурах і зводяться в термін від 45 днів.

Створення швидкомонтованих спортивних комплексів — відмінний спосіб популяризації здорового способу життя. Криті спортивні майданчики підійдуть для дитячих спортивних шкіл та секцій, басейнів, залів для фітнесу, а також для різних ігрових видів спорту. Функціональне шатро — місце, де можна проводити змагання найвищого рівня.

Оформлення ділянки власного будинку — це Ваш проект, в якому можна реалізувати самі несподівані ідеї. Використовуючи універсальні тентові конструкції для створення дитячої ігрової зони, тераси або оранжереї, Ви отримаєте свободу творчості. Тентові конструкції швидко зводяться, не вимагають узгодження і мають багато варіантів доповнення.

Створення складу у швидкомонтованій тентовій конструкції не вимагає розробки документації, погодження в державних органах і виконується в термін від 45 днів. Доповнення системою контролю клімату створить комфортні умови для утримання продукції, техніки або худоби. Ша́тра для складських приміщень — відмінне рішення з точки зору фінансів і логістики.

Заходи

Шатро або навіс з архітектурного тенту — надійний і доступний варіант для проведення заміських заходів.
Плюси рішення:

 • Можливість транспортування практично в будь-яке місце;
 • Економія часу і грошей на монтаж;
 • Надійність конструкції.

Тентові ша́тра для заходів підійдуть для створення тимчасового торгового майданчика, проведення виставки, фестивалю, а також будь-яких інших подій.

Ресторанний бізнес

Тентові ша́тра для кафе — спосіб розширити заклад як тимчасово, так і на постійній основі.
Мобільні швидкомонтовані конструкції підійдуть для різних цілей:

 • літні вуличні кафе і бари;
 • збільшення площі ресторану для великих заходів;
 • цілорічні вуличні заклади;
 • виїзні заходи, фестивалі.
Архітектура

Тентова архітектура — сучасний варіант використання тимчасових споруд. Швидкомонтована конструкція може використовуватися як концертний зал, дитячий майданчик чи торговий павільйон. Такі рішення вигідніші стаціонарних, оскільки не вимагають розробки проектної документації, узгодження в державних структурах і зводяться в термін від 45 днів.

Спорт

Створення швидкомонтованих спортивних комплексів — відмінний спосіб популяризації здорового способу життя. Криті спортивні майданчики підійдуть для дитячих спортивних шкіл та секцій, басейнів, залів для фітнесу, а також для різних ігрових видів спорту. Функціональне шатро — місце, де можна проводити змагання найвищого рівня.

Приватний сектор

Оформлення ділянки власного будинку — це Ваш проект, в якому можна реалізувати самі несподівані ідеї. Використовуючи універсальні тентові конструкції для створення дитячої ігрової зони, тераси або оранжереї, Ви отримаєте свободу творчості. Тентові конструкції швидко зводяться, не вимагають узгодження і мають багато варіантів доповнення.

Індустрія

Створення складу у швидкомонтованій тентовій конструкції не вимагає розробки документації, погодження в державних органах і виконується в термін від 45 днів. Доповнення системою контролю клімату створить комфортні умови для утримання продукції, техніки або худоби. Ша́тра для складських приміщень — відмінне рішення з точки зору фінансів і логістики.