Каркасно-тентові конструкції

Наш профіль — будівництво швидкомонтованих тентових конструкцій в Україні. Ми пропонуємо великий діапазон моделей шатрiв та павільйонів.

Тентові конструкції — це простий спосіб створити тимчасовий або постійний майданчик для будь-яких Ваших цілей. Швидкомонтовані тентові конструкції застосовуються в багатьох сферах:

  • створення функціональних елементів міської забудови (зупинки громадського транспорту, пункти прокату та ін.);
  • додаткові споруди для приватних будинків (басейни, літні тераси);
  • зведення складських приміщень;
  • організація заходів, виїзних торгових майданчиків;
  • обладнання літніх кафе і ресторанів;
  • створення спортивних залів і манежів.

Мобільність, короткі терміни зведення, відсутність необхідності узгодження проекту і розробки проектної документації роблять тентові конструкції більш вигідними, ніж стаціонарні будівлі.

Підвищена міцність, вітростійкість, термостійкість, протидія корозії, а також адаптивність до будь-яких погодних умов роблять тентові конструкції максимально універсальними.

Компанія LUXTENT створює тентові конструкції, які успішно застосовуються в найрізноманітніших сферах.

Переваги конструкцій
LUXTENT

Каркас з оцинкованої сталі

Негорючий архітектурний тент

Досвід роботи більше 10 років

Без проміжних опор

Стійкі до погодних умов

Довговічна архітектурна тентова тканина

Переваги конструкцій
LUXTENT

Каркас з оцинкованої сталі

Негорючий архітектурний тент

Досвід роботи більше 10 років

Без проміжних опор

Стійкі до погодних умов

Довговічна архітектурна тентова тканина

ArcoTenso

Елегантні арочні ша́тра, виготовлені за італійською технологією, ідеально підходять для проведення свят, весіль, корпоративів та інших урочистостей. Такі конструкції легко масштабуються за допомогою стикування і відрізняються високою міцністю, водонепроникністю, стійкістю до іншого механічного або природного впливу.

Негорюча тентова тканина і каркас з оцинкованої сталі з антикорозійним покриттям робить конструкції багатофункціональними, практичними і довговічними. Швидкомонтовані арочні ша́тра ArcoTenso здатні вирішувати складні завдання і приймати заходи будь-якого масштабу і характеру.

EcoChalet

Швидкомонтовані тентові конструкції EcoChalet — це природна краса і надійність. У створенні моделі застосовуються натуральні матеріали, що додають шатру природний вигляд і міцність. Такі конструкції використовуються для обладнання літніх кафе і ресторанів, lounge-зон і терас для приватного сектора.

Модель EcoChalet адаптується до будь-яких погодних умов. Каркас з клеєного бруса витримує вітрові та снігові навантаження, що робить ша́тра стійкими і функціональними. Крім того, можливість стикування дозволяє збільшувати місткість конструкцій і використовувати їх для будь-яких Ваших цілей.

EcoPergola

Практична прямокутна модель, яка не містить нічого зайвого. Міцний каркас з клеєного бруса робить швидкомонтовані навіси придатними для цілорічного застосування.

Такі ша́тра підходять не тільки для закладів громадського харчування, а й для використання в приватних будинках при обладнанні відкритих зон відпочинку. Площа тераси може бути збільшена до необхідних розмірів для створення закладів з більшим числом посадочних місць. Модель EcoPergola має багато варіантів доповнень, що дозволить Вам не обмежувати свою фантазію при оформленні тентової конструкції.

GeoTenso

Швидкомонтовані купольні ша́тра GeoTenso — це споруди незвичайної форми, які органічно виглядають в ролі сучасних спортивних і концертних майданчиків, ресторанів і банкетних залів. Завдяки можливостям доповнення та облаштування, вони також підходять для обладнання затишних глемпінгів.

Нестандартна конструкція у формі півсфери виділяється не тільки зовнішньою витонченістю, але і високою міцністю, рівномірно розподіляючи навантаження завдяки формі каркаса. Різноманітність покриттів і матеріалів каркаса дозволяє шатрам цієї моделі органічно виглядати в будь-яких умовах.

Membrane

Реалізувати свій творчий потенціал при оформленні своєї заміської ділянки, літнього кафе чи ресторану Ви можете, використовуючи тентові конструкції моделі Membrane. Легка споруда має багато різновидів і може бути використана для створення навісу, тераси або lounge-зони. Не дивлячись на зовнішню витонченість таке шатро міцне, довговічне і легко адаптується до погодних умов завдяки використанню вогнестійкого тенту і антикорозійного покриття каркаса.

Швидкомонтовані конструкції Membrane призначені для вирішення найскладніших дизайнерських завдань.

Популярні конструкції

Меню